ЗАЗ

ПрАТ «ЗАЗ» - вітчизняний виробник з повним циклом випуску некомерційного транспорту. Головні пріоритети автоконцерну «ЗАЗ» - постійне вдосконалення готової продукції, розширення асортиментного ряду, задоволення зростаючих потреб внутрішнього і зовнішнього ринків.
Компанія веде свою історію з 1959 року, коли на базі підприємства, що спеціалізувалося на виробництві сільгоспмашин і обладнання, було прийнято рішення про запуск заводу по виготовленню автомобілів.
З 2014 року виробництво ПрАТ «ЗАЗ» провело сертифікація відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Проходження сертифікації дозволило компанії «ЗАЗ» вийти на новий виток розвитку - співробітництво з передовими автоконцернами: GM, Opel, KIA, Chery. Автопідприємство постійно працює над поліпшенням технологій виготовлення, працює над модернізацією автомобільного ряду.
Оригінальні запасні частини «ЗАЗ» для автовласника є запорукою успішної роботи автомобіля в цілому і безпеки пасажирів. Всі автозапчастини ЗАЗ мають свій унікальний VIN-код, що знижує ризик придбання помилкової деталі, оригінальна продукція має кілька ступенів захисту: витіснений логотип заводу, голограма, фірмова упаковка.