Hi-Q

Бренд Hi-Q - privat label корейського заводу-виробника гальмівних колодок Sangsin Brake. Незважаючи на внутрішнє суперництво, фірма Sangsin Brake залишається головним, а для деяких автоконцернів одноосібним постачальником гальмівних колодок. Це не «порожні» слова - досить поглянути на оригінальну колодку «корейця» і на ній буде вибито Sangsin або SBI.
Під брендом Hi-Q виробляються керамічні і полукерамічні колодки і накладки. При виробництві використовується унікальний фрикційний матеріал, розроблений провідними технічними фахівцями заводу Sangsin Brake. Завод-виробник має в своєму розпорядженні виробничі площі на території П. Кореї, Китаю і обладнану за «останнім словом» науково-дослідну базу в місті Тегу. Тут проводять випробування нових продуктів і вдосконалюють серійні вироби в різних тестах: гальмування по «холодного» і «гарячого», режим гальмування «спорт», охолодження і т. п.
Головні переваги гальмівних колодок Hi-Q - виняткова якість матеріалів, температурна стабільність, мале утворення пилу на дисках, відсутність різких звуків при гальмуванні.