TESLA BLATNA a.s.

Чеський виробник TESLA BLATNA a.s. з'явився як один з підрозділів однойменного концерну TESLA в далекому 1958 року. Основна мета відкриття підрозділу, на той момент, була - створення пасивних компонентів для захисту електрообладнання від радіоперешкод. Революційним продуктом того часу для компанії TESLA BLATNA став резистивний наконечник для проводів запалювання. Саме цей факт дав можливість компанії TESLA BLATNA почати виготовлення комплектів автомобільних проводів запалювання.
Ось уже понад 50 років компанія TESLA BLATNA займається розробкою, випуском і подальшим продажем високовольтних проводів запалювання. При виробництві проводів запалювання виробник використовує високоякісний кабель з трьома видами сердечників: мідний, резістровий або індуктивний. Всі комплекти проводів запалювання TESLA виконані в силіконовому кожусі, повністю відповідають оригінальним, сертифіковані по ISO 6856, ISO 3909, SAE J2031, ГОСТам, стандартам і нормам автовиробників.
Компанія веде активне просування на зовнішні ринки, більше 50% всієї продукції TESLA поставляє на експорт. Для українського споживача асортимент TESLA - це свічки запалювання, високовольтні дроти, наконечники, модулі запалювання, галогенні лампочки запобіжники і т.п.
Бренд TESLA BLATNA є постачальником на автомобільні конвеєри як: VW Group і ВАТ «АвтоВАЗ».