OEM

OEM - традиції оригінальної якості

 Основний напрямок OEM – запчастини на ВАЗ та «бюджетні» іномарки. 

Під брендом ОЕМ представлені: 

  • Деталі двигуна (клапани ГРМ, втулки клапанів ГРМ, кільця поршневі, поршні двигуна, вкладиші двигуна);
  • Гумові та гумометалеві вироби. 

Вся продукція бренду ОЕМ виготовляється на заводах-виробниках оригінальних конвеєрних запчастин, розташованих у Європі та Кореї. Заводи, які виробляють автокомпоненти під ТМ ОЕМ, мають міжнародні сертифікати ISO/TS, DF 100Q. 

Лідерство в Європі віддано польським виробникам автозапчастин, продукція яких користується стійким попитом. ТМ ОЕМ зібрала у собі польських виробників із найбільшими науково-технологічними та виробничими базами, які широко відомі європейським споживачам. Яскравим прикладом преміальної якості є той факт, що гумометалеві вироби на Daewoo – втулки, відбійники, пильовики, опори двигуна, поставляються на завод FSO у Варшаві. Гумотехнічні вироби мають стабільний попит і у великих автоконцернів, таких як GM, Chevrolet, Opel. 

Інноваційна діяльність бренду ОЕМ полягає у кооперативній роботі з технічними службами заводів-виробників з метою вибудовування більш ефективних взаємин з автовласниками та оптимізацією функціональності автокомпонентів. 

Використовуючи свій 19-річний досвід у сфері продажу автомобільних запчастин на ВАЗ та «бюджетні» іномарки бренд ОЕМ реалізує накопичені знання для формування широкого асортименту високоякісних запчастин відповідно до вимог українських автовласників як щодо надійності, так і щодо ціни.

Перейти на сайт ОЕМ