ROTINGER

Торгова марка Rotinger - амбітний й популярний європейський виробник гальмівних дисків та барабанів. Всі виробничі потужності компанії Rotinger розташовані в Польщі. Асортиментний ряд нараховує кілька тисяч моделей для легкового і вантажного транспорту. Головне завдання компанії - висока якість товару, яка задовольняє навіть найвитонченіші побажання клієнтів, в т. ч. і для індивідуальних замовлень.
При виготовленні гальмівних дисків і барабанів виробник використовує сучасні матеріали, кожен товар проходить ретельні перевірки і складні випробування. Всі диски проходять тест на навантаження більш 800 об/сек, що відповідає загальноприйнятим стандартам для дисків заводської збірки.
Вся продукція бренду Rotinger забезпечують найвищу ефективність гальмування, збільшення пробігу та терміну служби і підвищує безпеку поїздки автовласника і пасажирів. Виробник запатентував оригінальний дизайн дисків - додаткова перфорація з радіальними насічками. Це було зроблено не тільки з поліпшенням естетичного вигляду гальмівних дисків, але і з метою поліпшення експлуатаційних характеристик.
Завдяки перфорації відбувається охолодження диска, а насічки дозволяють своєчасно очищати систему від бруду і зносу гальмівних колодок. Крім передової технології в дизайні необхідно відзначити і легкосплавні матеріали високої міцності, що застосовуються при виробництві гальмівних дисків і барабанів, а також передові технології обробки з ЧПК.
Диски Rotinger є еталоном турботи про автомобіліста і допомагають здійснювати мрії любителів безпеки «швидкої їзди» та тюнінгу.