GATES

Компанія GATES - світовий лідер і провідний продавець OEM-замовлень автомобільних і промислових компонентів. Виробник веде свою історію з 1911 рока, коли Ч. Гейтс заснував її в місті Денвер, США. У 1917 році його брат винайшов перший в світі клиновий пас, а у 1946 році компанія Gates створила перший зубчатий пас. Ці два факти, як не можна краще, пояснюють світове лідерство і інноваційний успіх корпорації Gates Rubber Company.
У сучасному світі, Gates Rubber Company - транснаціональна корпорація, що складається з трьох дивізіонів: дивізіон приводних пасів, автомобільні гумові вироби та індустріальні ГТВ. Gates - є найбільшим власником патентів в області приводних пасів і пасів ГРМ. По всьому світу розташовані більш 150тис. дистриб'юторів і торгових агентів, відкриті двадцять великих сервісів в вісімнадцяти країнах світу, виробничі потужності компанії Gates складають більше 70 заводів.
Складно сказати, чи є якісь ще премії чи нагороди в області гумовотехніки, яких Gates був би не удостоєний? Кращим доказом цього факту є більше 20 контрактів первинної комплектації автомобільних концернів.
Асортиментна лінійка Gates для вторинного ринку автозапчастин:
•   Клинові і поліклинові паси, паси ГРМ;
•   Рукава охолодження, паливні рукава;
•   Віброопори, термостати, кришки радіаторів;
•   Ролики натяжителя, шківи коленвала;
•   Прилади для контролю натягу і установки пасів, набори для ремонту ДВЗ.
Бренд Gates - це вирішення проблем будь-якої складності.